חדר בריחה בפתח תקווה | Brain Scape | חדרי בריחה פתח תקווה

לחברות

מעוניינים להעצים את יכולות צוותי העבודה שלכם? מעוניינים לשפר את עבודת הצוות בקרב העובדים/מנהלים? לחדד תהליכי חשיבה וקבלת החלטות?

מתחם BrainScape הוא מקום פעילות אידיאלי עבור החברה שלכם!

BrainScape  – יום גיבוש לעובדים ולחברות ברמה שעוד לא יצא לכם להכיר !

אנו מציעים פעילות ייחודית לחברות ולארגונים, אשר בנוסף להיבטים החווייתיים וגיבוש הצוותים המשתתפים, באמצעות ניתוח של הדינמיקה הקבוצתית, תשיא תועלות מוחשיות לארגון כגון: שיפור עבודת הצוות, שיפור התקשורת הבינאישית ואופן העברת המסרים, שיפור תהליכי קבלת החלטות, העצמה אישית של המשתתפים ושיפור יכולתם להוביל תהליכים. הישגים אלו מתאפשרים הודות לתשתית תחקור וניתוח משוכללת הקיימת במתחם, באמצעותה נקיים בתום הפעילות בחדרי הבריחה סדנה לניתוח ההתנהלות של המשתתפים ועיבוד החוויה, בהנחיית יועץ ארגוני מוסמך ומיומן.

יום גיבוש לעובדים – סדנאות מומלצות

הסדנאות מוציאות את העובדים משגרת היום-יום הישר אל תוך התנסות עוצמתית בסביבה סימולטיבית חדשה ולא מוכרת, בה עליהם להתמודד עם משימות, להתגבר על מכשולים, לעודד האחד את השני ולפעול כתף אל כתף בשיתוף פעולה הדוק בכדי להצליח.

הפעילות כולה מתרחשת במתחם המפנק שלנו וכוללת התכנסות, כיבוד, סימולציית משחק קבוצתית, צפייה וניתוח של ביצועי הקבוצה והדינמיקה במתכונת סדנאית.

הפעילות מתאימה לקבוצות שבין 5-25 משתתפים, תיבנה בהתאמה לצרכי הארגון שלכם ונמשכת 3-5 שעות.

מעוניינים באירוע ייחודי של יום גיבוש לחברות להעצמת עובדים ומנהלים ושיפור התקשורת הבינאישית, עבודת הצוות והסינרגיה ? דברו איתנו:

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram

שעות הפעילות

א'-שבת 10:30 עד 01:30

רח' השפלה 4, פתח תקווה
(בסמוך לצומת טעם וריח)
חניה פרטית בשפע
טלפון: 03-9535555

waze_PNG17.png

עיצוב ובניית אתר:  אהבל מדיה

חדרי בריחה בפתח תקווה

חדר זעם בפתח תקווה

חדר בריחה פתח תקווה

חדרי בריחה מומלצים